Брокерські послуги

Вихід на міжнародний ринок - мета, яку переслідує більшість виробників. Однак при роботі з імпортної або експортної продукцією відразу стикаєшся з формальностями, пов'язаними з митним оформленням. Про те, як на митниці оформляється імпорт і експорт, а також про порядок заповнення відповідних документів, ви дізнаєтеся в представленій статті.

Як на митниці оформляється експортна і імпортна продукція, що належить юридичним особам

Митне оформлення імпортних товарів

Імпорт - процедура, що передбачає ввезення на територію України товарів іноземного виробництва. Щоб імпортна продукція могла вільно обертатися на українській території, власник повинен виконати всі взяті митні формальності і сплатити встановлені платежі.

Щоб безперешкодно ввезти товар іноземного виробництва через українську митницю, юридична особа зобов'язана:

 • надати список документів до митного органу, який випускає товари;
 • оплатити митні платежі, встановлені українським законодавством по відношенню до товарів, які ввозяться в Україну в режимі імпорту;
 • виконати вимоги, встановлені згідно з українським законодавством і пов'язані з нетарифних регулюванням зовнішньоекономічної діяльності.

Сервіс «Доставка товарів з Польщі» допоможе з митним оформленням продукції, що ввозиться в Україну в режимі імпорту. Ми також допоможемо заповнити митні декларації, відповідно до обраного режиму, оформити імпорт на митниці, попередньо пройшовши всі етапи контролю, проставити на супровідній документації штампи всіх контролюючих органів (ветеринарний, фітосанітарний, радіологічний, екологічний, санітарно-епідеміологічний).

Митне оформлення експортних товарів

Експорт - митний режим, в рамках якого товари українського виробництва можуть безперешкодно перевозитися через митну територію України і вільно обертатися за її межами. Для вивезення експортної продукції юридична особа зобов'язана:

 • надати пакет документів на товари до митного органу, який займається їх випуском;
 • виконувати вимоги, передбачені законодавством країни і пов'язані з нетарифних регулюванням зовнішньоекономічної діяльності.

Сервіс «Доставка товарів з Польщі» готовий взяти на себе митне оформлення експортної продукції, заповнити всі необхідні декларації і оформити вантаж на митниці, попередньо пройшовши всі етапи митної перевірки. Ми також допоможемо підготувати товаросопроводительную документацію (Carnet-TIR, CMR), пройти процедури ветеринарного, екологічного, радіологічного, фітосанітарного, санітарно-епідеміологічного контролю, а потім проставити відповідні штампи на документах.

Як на митниці оформлюються міжнародні поштові та експрес-відправлення, що належать юридичним особам

Сервіс «Доставка товарів з Польщі» надає послуги, які дозволяють юридичним особам оформляти на митниці міжнародні поштові та експрес-відправлення. Ми готові підготувати документи на відправлення, що перевозяться кур'єрськими службами TMM Express, EMS, DHL, UPS, FedEx, TNT і іншими.

Як оформляються транспортні засоби юридичних осіб

Будь-які комунальні, сільськогосподарські, складські, важкі будівельні та інші транспортні засоби, що ввозяться фізичними або юридичними особами на територію України для постійної експлуатації, повинні проходити митне оформлення. Допомогти з цим готовий сервіс «Доставка товарів з Польщі». Ми запрошуємо до співпраці фізичні і юридичні особи з різних регіонів України, яким потрібно оформити ввезені транспортні засоби, в тому числі:

 • вантажні та легкові автомобілі;
 • причепи та напівпричепи;
 • мотоцикли;
 • електромобілі;
 • самохідні автонавантажувачі;
 • тягачі;
 • крани, маніпулятори, екскаватори та іншу будівельну техніку;
 • сміттєвози, асенізаторські машини та іншу техніку, що використовується в комунальній сфері;
 • комбайни, трактори і інше сільськогосподарське обладнання.

Колектив сервісу складається з брокерів і інших вузьких фахівців, що мають досвід в митному оформленні згідно з українським законодавством.

Види і порядок заповнення митної документації

Для митного оформлення імпортної і експортної продукції юридична особа, яка є відправником або отримувачем вантажу, зобов'язана надати два документи - CMR і Carnet-TIR. Без них товар не буде випущений за межі української митниці.

Документ CMR - міжнародна товарно-транспортна накладна, яка визнана найважливішим документом, що використовується в міжнародних вантажоперевезеннях. У ній міститься вся інформація, яка доводить факт міжнародної доставки товарів автомобільним транспортом. Тут також відображають відомості про вантажоперевезення, зібрані з транзитної і експортної декларації, інвойсу, пакувального листа, наявних свідоцтв та сертифікатів.

Накладна Carnet-TIR - ще один важливий документ, який супроводжує міжнародні автомобільні вантажоперевезення. Її ще називають книжкою МДП. Документ розроблявся з метою скорочення і спрощення міжнародних перевезень. З його допомогою вдалося скоротити митні формальності на кордоні. Однак дія документа поширюється тільки на ті країни, які в листопаді 1975 р підписали конвенцію МДП. Наявність у власника вантажу накладної Carnet-TIR є доказом того, що держмито сплачено, а сама вантажоперевезення здійснюється відповідно до загальноприйнятих вимог.

Консультації з питань ЗЕД

Якщо юридична особа планує виходити на світовий ринок, воно зобов'язане ознайомитися зі стратегіями, формами і методами зовнішньоекономічної діяльності (ЗЕД). Фахівці сервісу готові проконсультувати з питань, які пов'язані з:

 • розрахунком митних та інших платежів, що сплачуються її зовнішньоекономічні операції;
 • пошуком коду в українській класифікації товарів (УКТЗЕД);
 • складанням переліку дозвільної документації, яка спростить оформлення конкретної продукції на митниці;
 • розрахунком і попередженням ризиків, якими супроводжується зовнішньоекономічна діяльність;
 • оптимізацією митних витрат;
 • вибором умов поставок, що відповідають міжнародним правилам.

Для отримання додаткової інформації зателефонуйте за номером в шапці сайту або напишіть оператору онлайн-чату.

Обов'язкові митні платежі

Щоб ввозити або вивозити продукцію за межі України юридична особа повинна сплатити обов'язкові митні платежі. Основні з них:

 1. Мито. Загальнодержавний податок встановили Податкове законодавство і Митний кодекс України. Його нарахування і оплата здійснюється згідно з Українським ТК, відповідним законам і міжнародним договорам.
 2. ПДВ. Нарахування та сплата податку на додану вартість здійснюється відповідно до норм українського Податкового кодексу (розділ №5). Він поширюється на товари і послуги, що поставляються всередині країни, а також імпорт та експорт. Для товарів і послуг, які ввозяться в країну або обертаються на її території, ПДВ становить 20%, для експортної продукції - 0%.
 3. Акцизний податок. Цей непрямий податок поширюється на товари, які в Податковому кодексі визначено як підакцизні. Якщо юридична особа займається поставками етилового спирту, спиртових дистилятів, алкогольної продукції, тютюнових виробів, нафтопродуктів, автомобілів, мотоциклів або інших товарів із затвердженого списку, воно зобов'язане виплачувати акциз. Податок буде включений в підсумкову вартість товарів.

Для розрахунку мита, ПДВ та акцизного податку потрібно спочатку визначити митну вартість імпортної і експортної продукції, яка переміщується через український кордон. В її основі лежить ціна товару, що була фактично сплачена або підлягає до сплати. При визначенні цієї ціни декларант зобов'язаний орієнтуватися на норми українського Митного кодексу, тому що на її основі будуть нараховуватися все митні платежі.

Порядок акредитації суб'єктів ЗЕД

Перш ніж почати здійснювати експортно-імпортні операції, юридична особа зобов'язана пройти акредитацію в контролюючих органах. Реєстрацію потрібно проходити до того, як почати оформляти товари або транспортні засоби, щоб уникнути юридичних зволікань на митниці.

За завершення акредитації суб'єкт ЗЕД отримує виписку про реєстрацію в митному органі. Процедуру потрібно проходити один раз. Якщо суб'єкт підприємництва змінить юридичні дані, він повинен відобразити їх у виданій реєстрації.

Де отримати консультацію з митного оформлення

Сервіс «Доставка товарів з Польщі» надає широкий спектр митно-брокерських послуг. Наша команда готова допомогти в отриманні дозвільної документації відповідно до загальноприйнятих методів нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності. З нами юридичні особи, визнані суб'єктами ЗЕД, отримують санітарно-гігієнічні висновки, сертифікати відповідності, ветеринарні та фітосанітарні сертифікати.

Колектив сервісу складається з брокерів і вузьких фахівців, що мають досвід в митній справі та митному оформленні. У їх розпорядженні є програми електронного декларування та інші інноваційні технології, які дозволяють власникам вантажу проходити розмитнення протягом 24 год. За рахунок того, що документообіг проходить в електронному форматі, це економить час і кошти.

 • Замовляючи у нас митне оформлення імпортної або експортної продукції, можете розраховувати на:
 • індивідуальний підхід,
 • кваліфіковану технічну підтримку,
 • повне документальний супровід,
 • швидкість,
 • чесність,
 • лояльне ціноутворення.

Для отримання докладної інформації клікніть на кнопку «Зворотній зв'язок», напишіть онлайн-оператору або зателефонуйте за номерами, прикріпленим в шапці сайту.